Giedrės blogas

Apie ramybę, dideles svajones, „Angelos“ ir grožį

5

Tarp dviejų judrių gatvių – Rinktinės ir Kalvarijų – įsiterpęs ramus Krokuvos gatvės ruožas yra tarytum ramybės oazė kone pačiame sostinės centre. Jos keistai nepasiekia didmiesčio triukšmas, tarytum ji nuo šurmulio būtų apgaubta nematomu stikliniu gaubtu.

Krokuvos gatvelės vaizdas.

Šią gatvę, kurioje dera sena ir nauja – gal prieš šimtmetį ar daugiau statyti nedideli dviaukščiai namukai su naujutėlaičiais XXI amžiaus daugiabučiais – atradau palyginti neseniai. Žinojau ją egzistuojant ir anksčiau, bet šia gatve nevaikščiojau, kol vienądien nenusprendžiau pakeisti įprasto kelionės į darbą maršruto. Nuo to laiko ėmiau vaikščioti pro čia kone kasdien.

Man patinka ši gatvė ir joje tvyranti ramybė, įdomu einant pro šalį žvalgytis į šios gatvės gyvenamuosius namus, stebėti ant palangių tupinčias kates ir spėlioti, koks gi gyvenimas verda už tų namų sienų.

Viename senųjų dviaukščių namų lange kartą pamačiau moterį, laukiančią, kol virš jos rankų palinkusi manikiūro meistrė sutvarkys nagus. Ne iškart pastebėjau, kad tame name veikė mažytė grožio studija. „Angelos” – skelbė iškaba šalia jos durų.

Grožio studijos „Angelos“ iškaba.

„Kodėl „Angelos”? Ar dėl to, kad savininkė – Andžela?” – pasidarė smalsu. O tada prisiminiau savo nagus, kuriuos pastaruoju metu tvarkydavausi pati, taigi jie neatrodė tobulai.

Kažkada juos tvarkė Erika – meistrė, dirbusi grožio salone greta mano namų. Tačiau vieną dieną mano meistrės neliko – ji perėjo dirbti kažkur kitur, o kitos taip ir neieškojau.

Ir štai dabar pamačiusi moterį, kuriai meistrė tvarkė nagus, prisiminiau, kaip kažkada Erika, o prieš ją ir daugybė kitų meistrių, manikiūrą darydavo man. Ir užsimaniau vėl turėti gražius profesionaliai sutvarkytus nagus, kurie, kaip byloja blizgieji žurnalai, yra moters vizitinė kortelė.

Ir vieną dieną aš pravėriau „Angelos” grožio studijos duris.

Mane pasitiko lieknutė ir besišypsanti Kristina, kaip paaiškėjo grožio studijos bendrasavininkė.

Vietos pas manikiūro meistrę tuo metu nebuvo – teko užsirašyti kitam kartui, bet Kristina pasiūlė man kavos ir pati ėmėsi sutvarkyti mano antakius, augančius visaip, tik, aišku, ne taip, kaip derėtų.

Antakius tvarkė sparčiai ir švelniai. Nė nepajutau kaip neliko šen ten ne vietoje išaugusių plaukelių, o suformuoti antakiai buvo padengti dažais.

Per tą laiką įsikalbėjome ne tik apie antakių priežiūrą (juos, pasirodo, formavau aš juos ne visai teisingai ir Kristina paaiškino, kaip jie turėtų atrodyti). Pakalbėjome ir apie grožio studiją.

Sužinojau, kad „angelos“ yra graikiškas žodžio „angelai“ variantas. Tai – pavadinimas, primenantis, kad kiekvienas mūsų turime stiprų mus globojantį angelą sargą. Be to, angelas yra žinių nešėjas.

Kristina pasakojo, kad iš pradžių norėta grožio studiją pavadinti „Angelais“, bet toks pavadinimas jau buvo. Ieškojo įdomaus pavadinimo ir taip gimė mintis studijai duoti graikišką vardą.

Pati studija veikia dar visai neseniai – tik nuo lapkričio, tačiau įrenginėjama ji buvo visus metus. Anot Kristinos, turėti tokią studiją buvo jų didelė svajonė, kuri išsipildė nelengvai – teko išspręsti daugybę įvairių formalumų, kol ji pradėjo veikti.

"Angelos" interjeras.

„Angelos“ interjeras.

Dabar tai – miela vieta, kurios interjerą pagyvina stilingos mažos detalės, o jaukumo suteikia medinės pakabinamos lubos ir geltono mūro siena. Tačiau kai pirmąkart Kristina įėjo į šias patalpas, jose nebuvo nieko – nei grindų, nei lubų. Nepaisant to, kad vieta buvo gerokai apleista, moteris prisipažįsta ją tiesiog įsimylėjusi. „Čia ir niekur kitur bus mūsų grožio studija“, – nusprendė ir išsinuomojo nedidelės patalpas sename name.

„Angelos“ nėra įprastas grožio salonas. Čia neišgirsi fenų gaudesio ir nepamatysi visur besimėtančių nukirptų plaukų galiukų. Grožio salone tvyro ramuma, tik fone tyliai groja „M-1 plius“.

„Ar čia nėra kirpėjų?“

Kristina sako, kad ne. Ne vienas klientas dėl to nustemba, bet kol kas nuspręsta laikytis tokios koncepcijos – turėti netriukšmingą, jaukią ir švarią grožio studiją, be kirpimo paslaugų. Čia atliekami tik SPA manikiūras ir pedikiūras, depiliacija, įvairiūs įvyniojimai, masažai, visažistė gali sukuti įvaizdį – padaryti makiažą, o kosmetologas pasirūpinti veidu ir kūnu.

O štai ir manikiūras.

Taip, jūs perskaitėte teisingai – būtent kosmetologas. „Angelos“ klientų veidu ir kūnu rūpinasi Robertas. Su juo netrukau susipažinti. Robertas pradžiugino ne tik draugiškumu, bet ir žiniomis. Apie veido ir kūno priežiūrą jis gali pasakoti labai daug ir negaili vertingų patarimų. Kai kuriuos jų užsirašiau, kad pasidalinčiau su savo skaitytojais, nes, kaip sako Robertas, šviesti žmones yra svarbu ir aš tam nuoširdžiai pritariu. Bet tai – jau atskira tema.

„O kaip gi manikiūras? Ar padarė?“ – turbūt klausiate.

Taip. Padarė kitą dieną. Rezultatą galite pamatyti nuotraukoje.

Manikiūro meistrė Andželika, dirbo greitai ir kruopščiai ir nė karto nepažeidė odelės aplink nagus, kas kitoms jos kolegėms pavykdavo ne iš pirmo karto.

Manikiūrui pasirinkom neutralią spalvą, o žaismingumo jam meistrė suteikė kiekvieną nagą papuošdama juodu taškeliu – gražu, nepretenzinga ir kiek kitaip. Vėliau sužinojau, kad toks minimalistinis taškinis manikiūras yra viena iš pastarojo meto manikiūro tendencijų. Koks dar manikiūras yra madingas ir kaip reikėtų prižiūrėti nagus, man plačiau papasakojo Kristina. Pažadu apie tai ir kitus grožio reikalus papasakoti jau netolimoje ateityje.

5 Komentarai

 1. komiles

  Atrodo labai jaukus ir geras spa, depiliacija kojoms atlieku epiliatoriumi, taciau pazastu sriti tikrai uzsuksiu pasigrazinti vasku!

  Atsakyti
 2. Audra

  Labai patiko konceptas, kad ten nėra kirpėjos. Kartais tikrai trūksta tos ramybės, atėjus į grožio saloną. Dažniausiai atėjus pasidaryt kokią procedūrą, aplinkui visur toks judesys ir gaudesys būna ir atsipalaiduot nelabai pavyksta. Šiaip visada eidavau į šitą saloną 118.lt//imones/enz-beauty-uab-inaka-grozio-studija/8397795 labai patenkinta iki šiol buvau, bet būtant kartais pasiilgstu to neskubėjimo ir ramybės. Reiks manau apsilankyt Angelos, kai reikės kokio pedikiūro, juolab kad visai prie pat namų 🙂

  Atsakyti
 3. Ona

  Siaip as irgi visada stengiuosi eiti i grozio salonus kur nera kirpeju. Yra ir lietuvoje tokiu. Bet pradejau namie darytis depiliacijas. Tik sugedo mano vasko sildytuvas, tai laukiu kol nauja atsius, greiciausiai vel reiks eit depiliuotis i salona koki nors. Gal turit ka parekomenduoti?

  Atsakyti

Ką manote apie šį įrašą ?