Giedrės blogas

Apie mane

Sveiki! Aš – Giedrė Balčiūtė. Man patinka rašyti. Patinka stebėti pasaulį ir pasakoti apie tai, ką pamatau, išgirstu ar sužinau. Galbūt todėl pradėjau rašyti šį tinklaraštį.

Tiesą sakant, man taip patinka rašyti, kad net ir mano darbas tiesiogiai su tuo susijęs. Jau ne vienerius metus dirbu žurnaliste – pasakoju apie tai kas vyksta, įvyko ar dar tik įvyks. Dirbau laikraštyje, rengiau reportažus radijui, teko rašyti į žurnalus. Dabar dirbu interneto naujienų portale.

Myliu savo darbą dėl jo dinamiškumo, dėl galimybės stebėti daugumą įvykių gyvai, ne vien televizijos ekrane, sužinoti apie juos pirmai, taip pat dėl to, kad mane supa ne mažiau smalsūs kolegos. Man smagu rinkti informaciją ir perteikti ją kitiems ir be galo džiugu sužinoti, kad kažkam ta informacija buvo naudinga bei įdomi.

Šiame tinklaraštyje dalinuosi asmenine nuomone, įspūdžiais, stengiuosi papasakoti ir apie tai, kas dirbant liko „už kadro“, tačiau, mano nuomone, yra ne mažiau įdomu, nei pagrindinė ištransliuota žinia. Čia rašau apie tai, kas man įdomu ir aktualu asmeniškai.

Jau kelerius metus gyvenu ir dirbu Vilniuje – nuostabiame mieste, kurį pamažu prisijaukinu.

Nepamirštu ir gimtosios Klaipėdos. Nors dažnai lankytis joje trukdo atstumas ir laiko stygius, nuo Klaipėdos nesijaučiu atitolus: man rūpi ten verdantis gyvenimas, uostamiestyje gyvenantys artimieji, draugai bei pažįstami.

Kurį laiką teko pagyventi Švedijoje, pamatyti, pajausti bei pasistengti suprasti, kaip ir kuo gyvena šios šalies žmonės. Ir dabar nuolat skaitau švedų spaudą ir apie joje aprašytus įdomesnius įvykius papasakoju Lietuvos skaitytojams.

Skaitau ir kitų šalių interneto portalus, ieškau juose įdomesnės informacijos, idėjų straipsniais, semiuosi žinių.

Mano tikslas – nuolatinis tobulėjimas. Tikiu, kad šio tinklaraščio rašymas taip pat prie to prisideda.