Giedrės blogas

Malonus atradimas: natūrali, kvapni ir lietuviška kosmetika

0
„Eco Desire“ kosmetika – kremas „Luknė“ ir veido šveitiklio „Geiša“ mėginys.

„Eco Desire“ kosmetika – kremas „Luknė“ ir veido šveitiklio „Geiša“ mėginys.

Šios kosmetikos nenusipirksi jokioje fizinėje parduotuvėje, nes ji parduodama tik internete. Na gerai, jos dar kartais galima gyvai įsigyti tam tikruose renginiuose, pavyzdžiui, ne taip jau ir seniai Vilniuje praūžusiame Lietuvos veganų festivalyje „Vegfest“ (rugsėjo 16 dieną toks renginys, kurį drąsiai galima vadinti veganų Kalėdomis, vyks ir Kaune).

Aš kalbu apie lietuvišką kosmetiką „Eco Desire“. Visi produktai yra gaminami Vilniuje, Kalvarijų gatvėje esančioje specialius ES standartus atitinkančioje laboratorijoje, o jų nusipirkti galima „Facebook“ puslapyje www.facebook.com/ecodesire.lt.

Kaip man susirašinėjant per „Facebook“ paaiškino „Eco Desire“ atstovai, kosmetika neparduodama fizinėse parduotuvėse, nes visa produkcija yra šviežia, gaminama tik iš ekologiškų žaliavų ir netinkama ilgai sandėliuoti ir visuomet produktai pristatomi tik šviežiai pagaminti. Apie tai, beje, liudija ir gaminių galiojimo laikas – ant kremo pakuotės nurodyta galiojimo data buvo gerokai trumpesnė, nei įprasta – vos trys mėnesiai (kitos priemonės – 4 mėnesius nuo pagaminimo).

Apie šią kosmetiką sužinojau visiškai atsitiktinai. Viena bičiulė, kuri pati tokią naudoja ir yra ja labai patenkinta, padovanojo man dovanų kuponą bet kuriam „Eco Desire“ kremui įsigyti.

Ne, aš neprivalėjau apie šią kosmetiką rašyti savo bloge. Šis įrašas buvo parašytas mano pačios valia, nemokamai, nes kosmetika yra puiki, tad kam apie tai slėpti nuo pasaulio?

Rašau, nes galbūt ši kosmetika yra kaip tik tai, ko gali prireikti ir jums. Juk ji tinkama ir itin jautrią odą turintiems žmonėms, o taip pat veganams.

Kas yra veganiška kosmetika? Pasirodo, tai reiškia, kad priemonės nebuvo bandomos su gyvūnais ir, kaip rašė interneto puslapio „Ką valgo veganai?“ kūrėjai, jose „nėra tokių priedų, kaip SLS ar aliuminio druskų, o įsigydama kosmetikai reikalingus produktus įmonė renkasi atsakingus tiekėjus, kurie laikosi Fair trade (sąžiningos prekybos) bei neišnaudoja savo darbuotojų“.

Gavus dovanų kuponą „Eco Desire“ veido kremui man buvo pasiūlyta išsirinkti produktą. Pavadinimai „Prabangus“, „Perlas“, „Luknė“, „Pusnis“ ir pan. skambėjo gražiai, bet, tiesą sakant, nelabai ką sakė. Laimė, žmogus, atstovaujantis „Eco Desire“ įmonei, ne tik labai operatyviai atsakinėjo į mano per „Facebook“ siųstas žinutes (nuoširdų dėmesį klientui visada labai vertinu), bet ir padėjo išsirinkti tinkamiausią veido priežiūros priemonę.

Mano mišriai odai buvo rekomenduotas kremas „Luknė“.

„Tai lengvas drėkinantis kremas su avižomis, gali būti tinkamas ir jautriai odai. Klientai, kurie neaktyvios saulės periodu naudoja „Perlą“, aktyvios saulės periodu dažniausiai renkasi ją“, – paaiškino man kosmetikos įmonės atstovas.

Pasirinktas kremas į artimesnį pašto skyrių buvo pristatytas vos per kelias dienas, o apie tai aš buvau informuota vėlgi pačių „Eco Desire“ atstovų „Facebook“ žinute.

Parsinešusi siuntinį maloniai nustebau gavusi dovanų ne tik kremą, bet ir mažytį indelį levandų veido šveitiklio „Geiša“. Tai – milteliai, kurių reikiamą kiekį reikia sumaišyti su šiltu vandeniu ir msasažuoti jais drėgną odą, o po to ją nuplauti.

Kosmetiką išbandžiau nedelsiant, nepaisant to, kad vonios spintelėje turėjau dar nesunaudotą kremą, ir šveitiklį.

Raminantis ir malonus kremo „Luknė“ kvapas man priminė žolelių arbatos dvelksmą. Dar labiau nei kvapas patiko kremo konsistencija – ant veido jis dengėsi tolygiai, iškart susigėrė į odą ir nepaliko jokio riebumo pojūčio. Tai tikrai ne tas kremas, kurį tenka ilgai trinti į odą, kad susigertų.

Šiaip jau mano veido oda nėra probleminė, bet kartais ir pati sveikiausia oda gali sudirgti. Šiuo atveju to neįvyko. Naudoju „Luknę“ apie dvi savaites – rytą ir vakare – ir esu ja visiškai patenkinta. Oda yra švelni ir lygi – nepasireiškė nė menkiausi alergijos požymiai.

Išmėginau ir levandomis kvepiantį veido šveitiklį. Šis šveitiklis tapo puikia veido odos masažo priemone ir suaktyvino kraujotaką. Beje, pasak grožio salono „Angelos studija“ kosmetologo Roberto Kantausko, veido odą būtina šveisti kuo dažniau – galima net ir kasdien, nes taip pašalinamas negyvas jos sluoksnis ir paskatinamas gilesnių sluoksnių intensyvesnis darbas.

Na ir apie kainas. Jos pasirodė visiškai prieinamos. Pavyzdžiui, 30 ml kremo „Luknė“ kainuoja nei daug, nei mažai – 26,99 euro. 50 ml levandų veido šveitiklio „Geiša“ kainuoja 13,99 euro. Žinau, yra ir pigesnių produktų, bet šiuo atveju mes kalbame apie išties kokybišką, natūralią kosmetiką. Tad logiška, kad ji – ne pati pigiausia.

Manau, kad ateityje tikrai įsigysiu ir daugiau „Eco Desire“ gaminių, nes man tikrai patiko tai, ką spėjau išbandyti. Jau dabar gundausi aliejine plaukų kauke. Juk ilgų mano plaukų galiukams būtinas geras maitinimas.

Share

Ką manote apie šį įrašą ?