Giedrės blogas

Reklamuotojai žada net genų regeneraciją

4

Reklamos ir reklaminiai tekstai – dažnai pralinksmina. Nusišypsoti priverčia net rimti reklamų klipai. Ypač išradingai reklamuojamos grožio priemonės.

 

Frederikas Beigbederis (Frédéric Beigbeder) savo knygoje „99 frankai“, arba „14,99 euro“ rašė apie amžinai apsvaigusį nuo narkotikų reklamos specialistą. Pažiūrėjus kai kurias reklamas kyla įtarimas, kad dalis reklamos kūrėjų yra kaip tik tokie, kaip rašė F.Beigbederis.

Man ypač patinka grožio priemonių reklamos.

Reklamos gamintojai žada, kad vien užtepus tušo blakstienos dukar pailgės ir pastorės.Aš nekalbu apie tas apgaules, kai priklijuotos dirbtinės blakstienos pateikiamos, kaip tikros. Esą, brūkštelėkite, mielos moterys, mūsų siūlomu tušu savo blakstienas ir jos iškart trigubai pailgės, pastorės ir dar užsiries. Žodžiu, taps tokios, kad net antakius sieks.

Stebuklus siūlo ir dantų pastos gamintojai. Užtenka jos šiek tiek užsitepti ant dantų ir jautrumo – kaip nebūta. Gerkite ledinį vandenį, darykit ką norit, nieko nepajausite.

Bet tai – tik gėlytės. Labiausiai sugeba nustebinti kremų gamintojai. Jie žada genų regeneraciją! Užsitepkite kremo ant veido ir jūsų genai atsinaujins. Tai bent! Genai, kaip žinome iš biologijos pamokų mokykloje, yra paveldimosios informacijos nešikliai. Tai kaip jie tada gali atsinaujinti?

Įdomūs ir reklamuojamųjų produktų pavadinimai. Štai neseniai pradėti reklamuoti plaukų dažai, kurie jūsų plaukus ne šiaip paryškins, bet suteiks jiems aukso rudumą! Kažkaip visada auksas buvo siejamas su geltona spalva. Geltona ir auksinė spalvos visada buvo naudoti kaip sinonimai. Nuo kada auksas tapo rudas?

Na ir pabaigai… Sausų pusryčių gamintojai žada, kad jei rinksitės jų produktą, kūno apimtys iškart sumažės keliais centimetrais. Bet, kad pasiektumėte gerų rezultatų, rekomenduojama dar ir sportuoti bei riboti maistą.

Mano manymu, bet kokį produktą valgant įmanoma sulieknėti, jeigu be to dar ir ribosi maistą ar sportuosi. Nebent ir vėl kažko nesuprantu.

 

Share

4 Komentarai

  • Giedre

   Man įdomu, kokių dar spalvų žino kosmetikos gamintojai? Ir su kuo jie sieja geltonumą, jei jau rudumas – aukso. 🙂

   Atsakyti
   • Njaa

    Kaip bebūtų keista, spalvą įsivaizduoju puikiai – nors normaliai jai apibūdint reiktų kelių sakinių, ir tai dar klausimas, ar būtų aišku, kas turėta omeny. 🙂
    O geltona, manrods, dabar labiau pririšta prie medaus. Nors galiu ir klysti, nes reklamų nežiūriu, o plaukus paskutinį sykį dažiausi gal prieš 10 metų…

    Atsakyti

Ką manote apie šį įrašą ?