Apie mane

Aš – Giedrė ir man patinka rašyti. Mėgstu stebėti pasaulį ir dalintis su kitais tuo, ką pamatau, išgirstu ar sužinau. Tad neatsitiktinai esu ir žurnalistė, ir blogerė.

Kaip žurnalistei man yra tekę rašyti įvairiausiomis temomis. Šiuo metu dirbu portale lrytas.lt ir rašau apie maistą priede „Skonis“ ir apie gamtą bei gyvūnus prieduose „Gamta“ ir „Augintinis„. Kaip šios temos susijusios? Kaip juokauja mano kolegos, gyvūnai gali būti arba augintiniais, arba maistu.

O jeigu rimtai, tiesiog taip gavosi, kad teko rašyti ne viena tema, bet keliomis iškart ir dėl to nė kiek nesigailiu.  Aš mėgstu gamtą ir myliu gyvūnus. Taip pat man patinka rašyti apie maistą, atrasti naujus skonius, susitikti su žmonėmis, kuriančiais naujus patiekalus, arba tobulinančiais jau esamus. Ypač mane domina maisto istorija – pastaruoju metu taip ir tiesiasi rankos prie tokios literatūros.

O kas buvo iki to? Kurį laiką gyvenau gimtajame savo mieste Klaipėdoje rašiau į dienraštį „Klaipėda„. Čia daugiausiai teko rašyti miesto aktualijų, taip pat jūros verslo, sveikatos temomis. Ir dabar mielai atsiverčiu šio dienraščio portalą, paskaitinėju kartais miesto naujienas, džiaugiuosi, kai Klaipėdoje likę kolegos randa tikrai gerų ir stiprių temų, kurias puikiai atskleidžia.

Kurį laiką mano balsą buvo galima girdėti ir per radiją – rengiau reportažus iš Klaipėdos „Žinių radijui„.

Vėliau teko rašyti į interneto portalą „Grynas“ vėlgi apie gamtą. Taip pat rašiau į specializuotus žurnalus apie statybas ir interjerą, tokius, kaip „Structum„, „Statyk!„, „Namas ir Aš„, kur pasakojau apie statybų verslą, naujausius Lietuvoje statomus objektus, pristatydama juos nuo iki, nagrinėjau įvairias su būsto įrengimu susijusias temas: pradedant projektavimu, inžinerija, konstrukcijomis, baigiant apdaila ir interjero sukūrimu.

Rašiau ir į kelis sveikatos, politikos bei gyvenimo būdo žurnalus, taip pat padėdavau įmonėms ar smulkiesiems verslininkams pristatyti internete savo paslaugas, produktus, renginius, poziciją ir panašiai.

Visa veikla, susijusi su žurnalistika, man buvo ir tebėra įdomi. Rašydama kiekvieną straipsnį galvoju apie būsimą skaitytoją, stengiuosi parašyti tai, apie ką įdomu būtų perskaityti man pačiai ir ką, mano nuomone, būtų įdomu sužinoti skaitytojui, kad ir kas ji ar jis būtų, kad ir kuo užsiimtų.

Man patinka rašyti ir to įrodymas yra šis blogas, tiesa, kartais primirštamas, bet niekada nepamirštamas. Mintys, kurios netelpa spaudoje, randa vietą čia. Tai – mano asmeninė erdvė, kurioje pasakoju tai, kas svarbu ir aktualu man, ir, tikiuosi, jums.